Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
09.02.2018

Про «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»

08-09 лютого 2018 року відбувся «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018».
Дякуючи конкурсантам, актова зала КУ «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради стала осередком креативних ідей та педагогічних інновацій. Члени журі та учасники Конкурсу мали можливість дізнатись історію кави та віртуально приготувати апетитний омлет, подумки вирушити до найближчого супермаркету або ж здійснити незабутні кругосвітні подорожі, пригадати історію математики та зібрати «рюкзак компетентностей» учня нової української школи, візуалізувати власну карту мрій та попрацювати над розвитком емоційного інтелекту, знайти витоки хмарочосів у будові звичайнісіньких кісток живих істот, пригадати улюблені дитячі казки й найрізноманітніші фразеологізми, написати вірші, уявити себе давньогрецькими богами, зробити фізкультхвилинку та випробувати себе акторами пантоміми, використати сучасні інформаційно-комунікаційні технології та запропонувати найоригінальніші використання звичайним предметам. І це не вичерпний перелік тем, запропонованих молодими вчителями.
Журі відзначило відповідальне ставлення учасників та належну професійну підготовку, творчий характер виконання завдань, гармонійне поєднання професійно значущих якостей та особистісних рис учасників.
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «ММК».
На черзі – конкурси «Фаховий іспит» та «Методичний практикум».
Всім учасникам бажаємо успіхів!
Останні новини
08.02.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів хімії тему: «Проблемні методи навчання як інструмент формування критичного мислення і розвитку продуктивної творчої діяльності»

24.01.2018 року на базі комунального закладу «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гуманітарно-естетичний колегіум №29 ВМР» відбулася педагогічна майстерня для вчителів хімії І та вищої кваліфікаційних категорій на тему: «Проблемні методи навчання як інструмент формування критичного мислення і розвитку продуктивної творчої діяльності».
Вчитель хімії Д’яченко Г.В. ділилась досвідом роботи, а саме використання проблемних методів навчання на уроках хімії (на різних етапах уроку).
Останні новини
08.02.2018

Про роботу круглого столу присвяченого подіям Української революції

30 січня 2018 року учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, вчителі історії викладачі, студенти інституту історії, права та етнографії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з висоти років, відшумілих буремних подій Української революції, вшановували подвиг героїв Крут, як символ волевиявлення аж до самопожертви молодої генерації українського народу – мати власну Українську державу. Роботу круглого столу забезпечували директор інституту історії, права та етнографії доктор історичних наук, професор Зінько Ю.А. , доктори історичних наук, професор Миронюк І.М., професор Коляструк О.А., кандидат історичних наук Тучинський В.А.
Останні новини
08.02.2018

Про відбірковий етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018»

06 лютого 2018 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради відбулась інформаційно-методична зустріч з учасниками Конкурсу.
З вітальним словом до присутніх звернулась завідувач КУ «ММК» Н. І. Москальчук, до роботи долучились методисти з навчальних дисциплін: Т. М. Дрозд висвітлила загальні питання організації та проведення конкурсних випробувань; К. П. Маліцька поділилась досвідом роботи, зокрема й щодо використання інтерактивних методів; Т. С. Мельник розповів про мистецтво самопрезентації та рекомендації щодо оформлення мультимедійної презентації.
Конкурсанти також познайомились із переможцем Конкурсу «Надія - 2017» Швець Оксаною Олександрівною, вчителем географії КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради», яка пригадала свої враження про конкурс та продемонструвала фрагмент «Педагогічного дебюту».
Представники оргкомітету відповіли на запитання конкурсантів.
Усміхнені й позитивно налаштовані, 20 учасників, що представляють заклади загальної середньої освіти №№ 1, 2, 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 29, 31, 33, 35, 36, ВТЛ, готуються до конкурсних випробувань.
Бажаємо всім успіхів!

 
Останні новини
30.01.2018

Про конференцію та тренінг для учителів англійської мови «Harvard Teacher Training Conference»

26 cічня 2018 року на базі КЗ «СЗШ І ст. з погл. вивч. інозем. мов №25 ВМР» відбулась конференція та тренінг «Harvard Teacher Training Conference» за участю викладачів Тетяни Білан, Анни Плаксієнко, Крейтона Гарсона та Лілії Зінкевич на тему: «Top Effective Tools to Motivate 21-st Century Learner» для вчителів англійської мови. Метою семінару було показати новий підхід до філософії навчання,який ламає усталені стереотипи, та форми, методи, технології роботи, які не нав’язуються учасникам, а розкривають творчий потенціал як Майстра так і учасників.
Останні новини
25.01.2018

Про змагання з кульової стрільби «Кубок Лялі Ратушної» серед закладів загальної середньої освіти м. Вінниці

Змагання з кульової стрільби «Кубок Лялі Ратушної» серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці.19.01 2018 року на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Л. Ратушної відбулися змагання з кульової стрільби на «Кубок Лялі Ратушної» серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці. У змаганнях взяли участь 18 команд - 54 учасника. У складі команд були і дівчата. Перехідний кубок та І-ше місце виборола команда НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Т.Шевченка ВМР» у складі: Скакуна С.,Пархоменка І.,Роздольського Д., представник команди- Шевчук П.М.ІІ-ге місце виборола команда КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР».Склад команди: Кметюк О., Осіпов О., Шкробот Г. та представник команди – Панкевич В.В. За ІІІ-тє місце нагороджена команда НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія. № 23 ВМР» у складі Гуменюка Д., Дяченека П., Мороза О. та представника команди - Зацерковного П.М. Команди переможець та призери змагань нагороджені кубками , медалями та грамотами. Учасники та представники навчальних закладів дякують організаторам та суддям змагань за чітку організацію та професійне суддівство, спонсору змагань за кубки, медалі та грамоти. Всім учасникам змагань бажаємо нових перемог та рекордів.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО