Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
03.04.2018

Про майстер – клас в рамках майстерні психологічної практики «Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів в учнів в роботі соціального педагога»

27 березня 2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» в рамках майстерні психологічної практики соціальний педагог Полупанова Тетяна Валеріївна провела майстер – клас «Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів в учнів в роботі соціального педагога».
Полупанова Т.В. поділилася власним досвідом роботи з проведення соціально – просвітницьких розвивальних занять по формуванню мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів учнів.
Соціальні педагоги закладів середньої освіти стали учасниками заняття з елементами тренінгу «Дозволь собі бути успішним та щасливим» в ході якого вчилися правильно оцінювати себе і свої сили, знаходити власні внутрішні ресурси та мотиви.
Останні новини
03.04.2018

Про зустріч з вихователями ДНЗ № 2 на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів»

28 березня 2018 року в рамках функціонування методичного майданчика для педагогів закладів дошкільної освіти методистом з практичної психології та соціальної роботи Докійчук Т.В.проведено зустріч з вихователями ДНЗ № 2 на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів».
Останні новини
03.04.2018

Про ​традиційний турнір з волейболу на першість міста серед працівників закладів загальної середньої освіти.

26-29.03.2018 року на базі загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 31 відбувся традиційний дванадцятий турнір з волейболу на першість міста серед працівників закладів загальної середньої світи. У змаганнях взяли участь 11 команд. Майже всі команди виступали змішаним складом.
Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, адміністрації загальноосвітнього закладу № 31.
На відкритті турніру з вітальним словом до учасників звернулись: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксана Василівна,голова МК Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Соловей Петро Омелянович, депутат міської ради Парвадов О.О. та директор загальноосвітнього закладу № 31 Іванець Ольга Миколаївна.
Гостинно відкрив двері учасникам змагань комунальний заклад «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів –№ 31 ВМР». Адміністрація та вчителі закладу створили теплу атмосферу у якій учасники почували себе дуже добре. Справжні баталії розгортались на майданчиках під час ігор, зате потім недавні суперники вболівали один за одного. Дружня атмосфера панувала протягом усіх змагань. Спортивний азарт та воля до перемоги сприяли росту професійної майстерності та обміну досвідом учасників турніру.
Цілком заслужено перше місце виборола команда КЗ«ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР». Цілковитою несподіванкою цього турніру стали команди, які вибороли друге та третє місця. У запеклій боротьбі з ветеранами турніру: КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 ВМР»,КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 13 ВМР», КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 35 ВМР», які вважались фаворитами та претендували на призові місця, друге місце виборола молода команда, яка вперше взяла участь у турнірі у такому складі - команда КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР»,та не меншою несподіванкою стала команда, яка виборола третє місце - команда «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР».
Переможці та призери турніру отримали грамоти та грошові винагороди від організаторів змагань - Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Запрошений гість - депутат міської ради Парвадов О.О. вручив подарунок КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст.№ 31 ВМР» - волейбольні м’ячі. Бажаємо учасникам змагань успіхів, бажання творити, креативу,задоволення від своєї роботи та нових спортивних рекордів.
Останні новини
02.04.2018

Про дискусію для вихователів та батьків закладів дошкільної освіти по темі «Як уникати конфліктних ситуацій»

30 березня 2018 року в рамках методичного майданчика «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів» відбулася зустріч Воловодівської Ж.О., методиста з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» з вихователями дошкільного навчального закладу № 1.
Методистом була надана консультація з питань покращення психологічного мікроклімату, ефективності взаємодії між педагогами та дітьми, педагогами та батьками, профілактики виникнення конфліктних ситуацій.
Останні новини
02.04.2018

Про психологічний практикум в рамках Школи активного навчання по темі «Психологічне консультування: застосування сучасних технік»

28 березня 2018 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання відбулося заняття у формі психологічного практикуму по темі «Психологічне консультування: застосування сучасних технік». Дане заняття провела методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з практичними психологами, соціальними педагогами закладів середньої освіти. Обговорювалися консультативні завдання, етика працівника психологічної служби при консультуванні особи.
Останні новини
26.03.2018

Про засідання загальноміської Школи молодого вчителя (2-3 рік роботи) ‒ семінар-практикум на тему «Нова українська школа: чому і як навчати учнів»

22 березня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» відбулося засідання загальноміської Школи молодого вчителя (2-3 рік роботи) ‒ семінар-практикум на тему «Нова українська школа: чому і як навчати учнів», до участі в якому долучилися представники ЗЗСО №№ 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 30, 31, 34, ВТЛ.
Заклад презентувала директор − Розторгуєва Галина Семенівна. Теоретичний екскурс здійснила заступник директора з навчально-виховної роботи Кривцун Людмила Володимирівна. До бесіди «Виклики сучасності: освіта й робота майбутнього. Якими бути вчителям і учням?» долучилася методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» Дрозд Тетяна Михайлівна.
Під час практичної роботи присутні познайомилися з учасниками міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2017», «Надія - 2018» та взяли участь у «Педагогічному дебюті» вчителя математики КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» Чабан Наталії Володимирівни та вчителя початкових класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Лупол Ауріки Валеріївни.
Свої конкурсні уроки провели для молодих вчителів педагоги КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради»: Книш Анастасія Вікторівна та Мельник Світлана Володимирівна.
Гарним підтвердженням щодо готовності працювати в новій українській школі стало ознайомлення присутніх з освітнім середовищем, в якому вже нині відбуваються заняття учнів початкових класів. Це довели заступник директора по школі І ступеня Керсова Ірина Іванівна та вчитель початкових класів Дідур Ольга Дмитрівна.
І на завершення вчитель початкових класів Максименко Наталія Василівна запросила до своєї творчої майстерні й допомогла юним колегам знайти вітамін креативності, а відтак активувати свої творчі ресурси.
Молоді вчителі висловили щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу за високий професіоналізм та доброзичливу атмосферу, весняну, сонячну емоційність і безмежність креативних ідей, оригінальність сюрпризів та вишукану естетику кожної хвилини перебування в закладі. Натхнення всім, бажання працювати, розуміння й підтримки у взаєминах з учнями й батьківською громадськістю, нових досягнень!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму (ставка Гітлера "Вервольф")

Тип: Музей
Предмети: Історія, Краєзнавство,
Дистанція: в межах району (до 10-20 км)

Аннотація: «Вервольф» в перекладі з німецької – «озброєний вовк». Саме таку символічну назву мав укріплений командний пункт біля Вінниці для координації бойових дій на фронті. Гітлер мав схожу ставку в Східній Пруссії – «Вольфшанце» і Вінницьку побудували за її зразком. Наземних будівель було близько 80-ти, побудовані з дерева. Тут була своя електростанція, радіостанція, будинки охорони, водогін, басейн, майданчик для посадки літаків, телефонне сполучення з Німеччиною. Підземна укріплена частина складалась з трьох залізобетонних бомбосховищ. Товщина стін – до 3 м. Ставка Гітлера вдало маскувалась зеленим кольором, деревами та кущами. Будівництво велось з осені 1941 року до 1943 року. Про нього знало радянське керівництво, судячи з повідомлень керівника київського підпілля І. Кудрі. Сам Гітлер був у ставці всього тричі – найдовше – з 16 липня по 31 жовтня 1942 року. Під відступу німецьких військ з України в березні 1944 р. ставку підірвали. Інформація про неї стала відома для громадськості в 1960-х рр., коли один з співробітників КДБ І. Безуглий розповів про неї в пресі. Нині «Верфольф» – цікавий туристичний об’єкт, в якому проводяться екскурсії, можна купити сувеніри та перекусити. Довкола нього досі ведуться дискусії та пересуди, складаються все нові легенди. 
Автор: ОЛЬГА ПРИДИБАЙЛО
Джерело: https://we.org.ua

Вміст експозиціїКомплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку. Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про жахи окупації, мужній спротив місцевого населення, історію створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни, визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників.
Баварська державна бібліотека люб'язно надала Вінницькому обласному краєзнавчому музею копії з реальних фотографій періоду Другої світової війни, на яких зафіксована ще діюча ставка «Вервольф» під час німецької окупації
Музейний павільйон складається з експозиційної зали, кабінетів для співробітників та інших приміщень, необхідних для повноцінного обслуговування відвідувачів. Новостворений музей розповідає про історію окупації області та злочини німецько-румунських загарбників, а також спротив населення України. Музейна експозиція Історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму включатиме такі розділи:
Історія створення ставки, її значення та вплив на події Другої світової війни
Окупаційний режим та його наслідки для області
Боротьба народних месників з фашистськими та румунськими окупантами
Визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників та справедливе покарання нацистських злочинців
Особливу увагу в експозиції приділено висвітленню Нюрнберзького трибуналу, Суду історії, завдяки якому фашизм було остаточно повалено.
Оглядова екскурсія Історико-меморіальним комплексом завершується біля братських могил військовополонених, які загинули під час будівництва ставки «Вервольф».
Джерело:http://vinnytsia-museum.in.ua
Розклад роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
(каса працює до 17:00)

Ціна квитків:
  • Для дорослих 20 грн.,
  • для дітей і студентів 10 грн.
  • Фотозйомка 20 грн., відеозйомка 30 грн.
Екскурсійне обслуговування:
  • Для дорослих – 100 грн.,
  • для дітей і студентів - 50 грн.;
Дні відкритих дверей:
  • 20 березня — Дня визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників
  • 9 травня — День Перемоги
  • 18 травня — Міжнародний день музеїв
  • 22 вересня — День партизанської слави
  • 28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників
  • Кожна остання неділя місяця – для малозабезпечених і багатодітних родин, пенсіонерів
Точка на мапі:
Адреса: урочище Кемпінг, смт Стрижавка Вінницького р-ну Вінницької обл.
Контакти: +38(0432) 62-36-39
Офіційний сайт: http://vinnytsia-museum.in.ua/facts/wehrwolf

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО