Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.12.2019

Про семінар-практикум для керівників методичних об’єднань класних керівників 1-4 класів «Нова українська школа: педагогіка партнерства»

12 грудня 2019 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І ступеня №5 ВМР» проведено семінар-практикум для керівників методичних об’єднань класних керівників 1-4 класів «Нова українська школа: педагогіка партнерства». Програма роботи заходу була насиченою та змістовною. З вітальним словом до учасників семінару звернулася методист з навчальних дисциплін ММК Побережна І.В. У своєму виступі Ірина Віталіївна зазначила, що Нова українська школа має за мету формування життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі. Директор закладу Кучма Н.А. продовжила розповідь про те, що процес розвитку кожної дитини потребує розумного керівництва та належних умов щодо просування до поставленої мети, досягнення належного рівня сформованості життєвої обізнаності. Тому перед педагогічним колективом, батьківським загалом закладу постало питання створення нового освітнього простору, який би сприяв формуванню життєво компетентної та успішної особистості. Заступник директора з навчально-виховної роботи Сокольвак О.К. розповіла про діяльність щодо реалізації соціально значущого проєкту «Компетентність – основа успішного життя». Основним завданням його є об’єднання зусиль педагогічного колективу, батьків та громади для розвитку гармонійної, життєво компетентної особистості молодшого школяра.
Практична частина семінару проілюструвала роботу цільових груп проєкту за трьома основними модулями: модуль І «Знання - сила» (інтерактивне заняття з використанням електронного ресурсу Learning Apps «Сімейні витрати та кишенькові гроші»), модуль ІІ «НУШ – школа для всіх» (тренінг «Інклюзивне навчання: рівні можливості для всіх»), модуль ІІІ «Співпраця з батьками» (нетрадиційні батьківські збори «Ефективне спілкування батьків з дітьми», батьківський всеобуч «Формуємо здоров’язбережувальну компетентність разом»). Під час проведення цих заходів продемонстрували свій кращий досвід роботи такі вчителі закладу: Боровська Я.О., Черевко А.А., Пугач І.П., Баришева Л.В., Мурга О.В., Левкович І.А., Тетерук Н.В.
У ході перебігу другої частини семінару класні керівники 1-Г та 1-Є класів Вінницька О.В., Колодяжна О.М. запросили гостей на свято талановитих, обдарованих, чуйних, дружних родин «Тато, мама та я – спортивна сім’я». Під час заходу усі присутні поринули у світ незвичайних спортивних пригод та отримали заряд енергії від виступів талановитих дітей школи.
Плідна робота усіх учасників, цікаві думки, запальні дискусії, позитивні емоції підтвердили високий рівень проведення, досягнення мети зібрання та надихнули педагогів на подальшу творчість.
Останні новини
16.12.2019

Про майстер-клас для вчителів початкових класів теми «Розвиток творчих здібностей учнів, як засіб формування креативної особистості»

4 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради» проведено майстер-клас для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії з теми «Розвиток творчих здібностей учнів, як засіб формування креативної особистості». До вступного слова були запрошені директор закладу Нечипорук Е.В., яка познайомила з роботою закладу, та методист комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т., яка наголосила на необхідності розвитку творчих здібностей учнів, які дозволяють швидко адаптуватися та вирішувати нестандартні завдання учням. Розпочалася майстер-клас виступом заступника директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Левчук Т.А., яка презентувала розвиток творчих здібностей учнів у закладі. Вчитель початкових класів Музичук Н.В. під час практичної частини продемонструвала прийоми розвитку творчої уяви з ТРВЗ та складання казок на основі «Граматики фантазування» за Джані Родарі
Останні новини
16.12.2019

Про семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Національно-патріотичне виховання на уроках трудового навчання»

10 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського ВМР» відбувся семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Національно-патріотичне виховання на уроках трудового навчання».
В програмі семінару:
  1. Вступне слово методиста з навчальних дисциплін Косолапової О.В та директора ЗЗСО Лепко Н.І.
  2. Виступ учителя трудового навчання Чміля В.В. на тему: «Формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості та національних цінностей – один із пріоритетних напрямів сучасної освіти».
  3. Виступ учителя трудового навчання Черемхівської О.В. на тему: «Національно-патріотичне виховання учнів під час виконання творчих проектів на уроках трудового навчання».
  4. Дефіле учнів «Український костюм і сучасність».
  5. Майстер-клас на тему: «Український оберіг».
Останні новини
12.12.2019

Про аукціон психологічних надбань «Фахівець психологічної служби в просторі новітніх технологій»

10 грудня 2019 року в HUB Місто змістів методистами Центру практичної психології та соціальної роботи КУ «Міський методичний кабінет» Ж. Воловодівською, Т. Докійчук проведено аукціон психологічних надбань «Фахівець психологічної служби в просторі новітніх технологій».
Цей захід об’єднав в дружньому колі практичних психологів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти м. Вінниці, а також методистів Навчально – методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, методистів психологічних служб та працівників психологічної служби Барського, Козятинського, Оратівського районів.
Долучилися до співпраці доценти кафедри психології КВНЗ «Вінницька академія н Про аукціон психологічних надбань «Фахівець психологічної служби в просторі новітніх технологій» еперервної освіти» Яцюк М. В. та Матохнюк Л. О.
Пропонований захід дав можливість учасникам в оригінальній формі ознайомитись з різноманітними методиками, практиками особистісного розвитку та самовдосконалення; підвищив мотивацію цінно рухатися вперед до професійного зростання та пошуку нових стратегій успішності, рівень взаємодії працівників психологічної служби системи освіти між собою та зовнішнім світом.
Програма роботи в аукціоні була насиченою та змістовною: інтерактивна гра «ЛОТ», вправа - мотиватор «Слухач і промовець»; локації: «Психологія досягнень», «Психологія самопізнання. Рефлексія», «Нейропсихологія», «Техніки в соціальній роботі», «Психологія розвитку особистості», «Танцювально – рухове розвантаження», «Науковий ресурс». На завершення всі учасники аукціону проходили маршрути комунікативної гри «Квест».
Кращий досвід роботи практичних психологів та соціальних педагогів під час майстер-класів продемонстрували тренери: Шведова Т.І., практичний психолог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д.І. Менделєєва ВМР», Талалян С.Є., практичний психолог Вінницької приватної гімназії «Дельфін», Щорс В.В., соціальний педагог КЗ «Вінницький технічний ліцей ВМР», Дон Н.О., соціальний педагог КЗ «ЗШ ІІ – ІІІ ст. №31 ВМР», Тимовська А.В., практичний психолог КЗ «ЗДО №15 ВМР», Бондарчук В.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ №28 ВМР».
Підсумки роботи було підведено в дружньому колі. Всі учасники отримали масу позитиву, психологічного натхнення та наснаги на роботу, про що вони відрефлексували під час обміну враженнями.
 
Останні новини
11.12.2019

Про ІV регіональний фестиваль педагогічної майстерності «Креативний простір: студент – педагог – LEAD MANAGER»

«Креативний простір: студент – педагог – LEAD MANAGER» - гасло, яке об’єднало учасників ІV регіонального фестивалю педагогічної майстерності, що відбувся 5 грудня 2019 року у приміщенні КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».
У форумі взяли участь викладачі Академії, методисти РМК (ММК), вчителі природничих дисциплін міста та області, слухачі курсів підвищення кваліфікації.
В рамках заходу були проведені майстер-класи для слухачів курсів. Свій досвід презентували:
  • Зима Л.Т., методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» (Територія безпеки або як створити комфортне освітнє середовище)
  • Любчак І.О., методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» (Лідерство: динаміка і стратегія змін)
  • Зарічна В.А., учитель початкових класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №15 ВМР» (Формування у першокласників уміння читати шляхом здорового сприйняття образу слова. Прийоми роботи з посібником «Букви-пазли»)
  • Козлова С.В., учитель хімії КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія №6 ВМР» (Формування життєвих компетентностей учнів шляхом розв’язування завдань ужиткового характеру)
  • Стецюк Л.І., заступник директора з НВР, учитель біології та екології КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №35 ВМР» (STEM – навчання як освітній ресурс 21 століття)
  • Церковний І.О., учитель біології та екології КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР» (Використання інформаційно-комунікативних технологій з метою формування предметних компетентностей учнів на уроках біології).
В рамках заходу відбулося нагородження переможців ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2019».
Останні новини
11.12.2019

Про педагогічну майстерню «Я це роблю так…» для вчителів інформатики, які викладають предмет у школі I ступеня

27 листопада 2019 року у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради» відбулася педагогічна майстерня «Я це роблю так…» для вчителів інформатики, які викладають предмет у школі I ступеня.
Перед учасниками педагогічної майстерні презентувала свій досвід роботи Кушнір Лілія Василівна, вчитель інформатики, автор електронно – освітнього ресурсу «Цифровізія» (віртуальне навчальне середовище з інформатики для формування цифрового громадянства учнів школи І ступеня), призер міського конкурсу «Навчально-методичний посібник – 2019» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста», переможець і володар золотої медалі міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».
У теоретичній частині Лілія Василівна розповіла загалу про авторське віртуальне навчальне середовище «Цифровізія», його можливості та переваги у роботі з учнями початкової школи, а у практичній частині педагогічної майстерні вчителі інформатики мали можливість виконати ІТ-вправи електронного ресурсу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Вінницький музей моделей транспорту

Тип: Музей
Предмети: Історія, Техніка,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Єдиний в Україні музей моделей транспорту (автомобілі, літаки, танки, кораблі, мотоцикли, трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги). Вього музей налічує понад 5 000 моделей. Власником колекції є Олександр Вдовиченко, людина яка більше 45 років збирала дану колекцію.
Він розташованого в комунальному приміщенні в центрі міста, становить 180 квадратних метрів. Окрім експозиційної частини, тут є ще й навчальний клас на 26 місць, потужна фільмотека, по даній тематиці, та бібліотека спеціальної літератури більш ніж на п'ять тисяч книг і журналів.
Представлена колекція військового транспорту зроблена з пластиліну, а також потужна колекція двигунів автомобілів, вузлів і агрегатів, який надав Барський коледж транспорту і будівництва. Крім моделей Олександра Вдовиченка, в музеї вже є унікальні моделі танків, броньованої та військової техніки роботи колекціонера Андрія Гарника. Також за словами керівника Музею Історії Вінниці Олександра Федоришена: "невдовзі серед моделей транспорту має з'явитись вже знаменитий панцирник «Петлюра», гармати та бронепоїзд часів УНР.
«Моя колекція розпочиналася з 1973 року, коли я будучи дитиною в другому класі купив перший колекційний автомобіль за один карбованець, це був „Фіат“ 125 Донецької фабрики іграшок. І після цього почалася уся колекція. Зараз колекція нараховує понад п'ять тисяч моделей. 80 % — мої, решту донесли друзі та знайомі. Вже створений нами спеціальний клас, де буду займатися діти, студенти», — каже Олександр Вдовиченко. Також, колекціонер зазначив, що окрім самої експозиції в приміщенні відбуватимуться безкоштовні групові екскурсії для школярів.
Джерело: Wikipedia

Вміст експозиції
У музеї Ви зможете побачити такі моделі транспорту:автомобілі,
  • літаки,
  • танки,
  • кораблі,
  • мотоцикли,
  • трамваї,
  • тролейбуси,
  • автобуси,
  • потяги,
  • військовий автотранспорт,
  • справжні двигуни. 
Розклад роботи: щоденно з 12 до 21 години

​Вхід платний:
    10 грн. — діти
    20 грн. — дорослі
 
Точка на мапі:
Адреса: м.Віннниця, вул. Соборна 64
Контакти: Тел: +38(097) 678-68-19

 
Офіційний сайт: http://www.vinnitsa.info/news/u-vinnitsi-vidkrili-unikalniy-muzey-modeley-transportu-kolektsiyu-zanesli-do-knigi-rekordiv-ukrayini-fotoreportazh.html

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО