Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
06.04.2022

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ «ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА. АЛГОРИТМ ДІЙ»

З огляду на існуючу загрозу психічному здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії російської федерації, команда МОН створила методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій» для педагогічних працівників, психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

https://mon.gov.ua/ua/news/metodichni-rekomendaciyi-persha-psihologichna-dopomoga-algoritm-dij?fbclid=IwAR2XS5WEEAOp7wO9yElxxiwakfDbMQAUGo3zIOT_iQRcRUPllHNxyDKR8oY

Останні новини
04.04.2022

Про хрестоматію для дітей старшого дошкільного віку «Моя країна- Україна» (авт. Н.Гавриш, О.Косенчук)

Фахівчинями у галузі дошкільної освіти Наталею Гавриш, док. пед. наук, проф. і Ольгою Косенчук, канд. пед. наук, доц. створено навчальний посібник-хрестоматію для дітей старшого дошкільного віку: Моя країна – Україна: хрестоматія для дошкільнят з національно-патріотичного виховання, яке незабаром вийде у харківському видавництві Ранок. Пропонуємо вашій увазі уривок цього посібника, завантажити можна тут.
(З сайту ДУ «УІРО»)
 
Останні новини
04.04.2022

Про вебінар для вчителів освітньої галузі " Суспільствознавство"


01.04.2022 року вчителі суспільних дисциплін в онлайн-режимі взяли участь у вебінарі щодо методики розгляду питань війн московитів проти Української середньовічної держави.
Консультант Центру К. Маліцька звернула особливу увагу на важливість доведення до здобувачів історичної правди про агресивні плани північного сусіда щодо « київської спадщини», знищення Києва як сакрального центру східних слов’ян, починаючи з ХІІ ст., про що мало згадується на сторінках шкільних підручників з історії України.
Для роботи вчителів історії на сайті Центру, сторінка « Професійні спільноти», вміщені інформаційні матеріали із завдання до них, які зорієнтовані на формування критичного мислення, вміння досліджувати, узагальнювати, проводити паралелі між минулим і сучасним станом російсько-українських відносин.
 
Останні новини
04.04.2022

ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ УЧИТЕЛІВ СТВОРЯТЬ ІНТЕРАКТИВНІ ГРУПИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Останні новини
01.04.2022

Про проведення онлайн івенту на тему: «Сучасний урок хімії в умовах сьогодення».

01.04.2022 року на платформі Zoom було проведено онлайн івент на тему «Сучасний урок хімії в умовах сьогодення».
В ході івенту було висвітлено питання щодо структури та етапів створення сучасного уроку.
Також розглянуті питання щодо особливостей створення сучасного онлайн уроку хімії в умовах сьогодення.
Надано перелік інтернет ресурсів, які можна застосувати для підвищення якості освітнього процесу під час організації дистанційного навчання.
Матеріали за посиланням: https://mmk.edu.vn.ua/pryrodnychi-dystsypliny
Останні новини
01.04.2022

Про проведення онлайн івенту на тему: «Сучасний урок географії в умовах сьогодення».

31.03.2022 року на платформі Zoom було проведено онлайн івент на тему «Сучасний урок географії в умовах сьогодення». Метою проведення такої зустрічі було поповнення інструментарію вчителів географії та обговорення проблемних питань щодо ефективного планування уроків в умовах сьогодення.
Організатор заходу, консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Дідик А.П., нагадала учасникам івенту про вимоги, структуру та етапи створення сучасного уроку. Висвітлила інформацію про створення сучасного онлайн уроку географії та надала перелік інтернет ресурсів, які можна застосувати для підвищення якості освітнього процесу під час організації дистанційного навчання.
Матеріали онлайн івенту за посиланням: https://mmk.edu.vn.ua/pryrodnychi-dystsypliny

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Національний музей-садиба М.І.Пирогова

Тип: Музей
Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ.
Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру.
Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження.
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год.,
У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год.
п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год.,
==========================
понеділок вихідний
==========================
каса закривається за 30 хв. до закриття музею.
==========================
Транспорт:
  • маршрутне таксі: 18А; 18Б,
  • автобуси: 5; 7; 29; 29б; 16
Точка на мапі:
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49
Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37
E-mail: muz-pirogov@ukr.net
ICQ: 367578294
Skype: pirogovmuseum
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО