Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
01.02.2021

Про зустріч з керівниками ЗЗСО приєднаних до Вінницької територіальної громади

25.01.2021 відбулась онлайн-зустріч директора КУ «ЦПРПП ВМР» Владислава Качура з керівниками закладів загальної середньої освіти, що були приєднані до Вінницької територіальної громади.
Під час онлайн-зустрічі учасники мали змогу ознайомитись з напрямками роботи та завданнями Центру, а також переглянути сайт установи і можливості його використання для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Нагадуємо, що до Вінницької територіальної громади приєднались такі заклади освіти:
КЗ "Малокрушлинецький ліцей"
КЗ "Великрушлинецька гімназія"
КЗ "Вінницько-Хутірський ліцей"
КЗ "Гавришівський ліцей"
КЗ "Писарівський ліцей"
КЗ "Стадницька гімназія"
КЗ "Щітецька гімназія"
 
Останні новини
29.01.2021

Про інструктивно-методичну нараду з керівниками ШМО природничого циклу предметів

28.01.2021 року в режимі відеоконференції ZOOM, з метою інформування та консультування вчителів природничого циклу предметів, проведено інструктивно-методичну нараду «Організація дистанційного та змішаного навчання в ІІ семестрі 2020-2021 навчального року». Організатором заходу була консультант «КУЦПРПП ВМР» Дідик А.П. Учасниками інструктивно-методичної наради стали керівники ШМО природничого циклу предметів закладів освіти Вінницької територіальної громади. В ході онлайн зустрічі було висвітлено питання щодо впровадження сучасних технологій дистанційного та змішаного навчання. Крім цього на нараді було обговорено питання організації освітнього процесу з географії, біології, хімії. У ході зустрічі учасники розглянули питання про міжнародне дослідження в галузі природничо-наукових дисциплін PISA. Також було висвітлено питання щодо впровадження STEAM-освіти як одного з пріоритетів модернізації освітнього процесу.
Матеріали проведеного заходу розміщено на сторінці професійної спільноти вчителів природничого циклу предметів.
Останні новини
28.01.2021

Про консультативно - інструктивну нараду з працівниками психологічної служби ЗЗСО, ЗДО

26 – 27 січня 2021 року проведено консультативно-інструктивну нараду з практичними психологами, соціальними педагогами ЗЗСО та практичними психологами ЗДО Вінницької територіальної громади. В ході зустрічі обговорювали питання «Алгоритм діяльності працівника психологічної служби щодо забезпечення успіху у соціумі суб'єктів освітнього процесу».
Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР» разом з колегами обговирили основні механізми сприйняття і пізнання один одного як суб'єкта. Виконали вправи на входження дитини в групу, на формування поваги до думки, почуття іншої особи, на формування віри в себе, на вміння застосовувати техніку рефлексії.
Дані вправи рекомендовано використовувати у роботі з дітьми та педагогами, щоб допомогти успішно соціалізуватися при переході з дистанційного навчання на очне навчання.
Останні новини
28.01.2021

Про вебінар для вчителів української мови та літератури на тему:

  27 січня 2021 року в рамках "Зимових студій" КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради", з метою поповнення інструментарію вчителів, консультант Непочатенко Тетяна Миколаївна провела інструктивно-методичний вебінар з теми: "Технологія дистанційного й змішаного навчання на уроках мови і літератури під час карантину та інших надзвичайних обставинах".
   В ході вебінару були обговорені та запропоновані вчителям для роботи під час дистанційного чи змішаного навчання різноманітні онлайн-інструменти: робочі аркуші, онлайн-дошки, відео-редактори, платформи для організації та проведення конкурсів, вікторин тощо. Розглянуті веб-застосунки є універсальними, оскільки можливі у використанні при будь-яких формах організації освітнього процесу.
   Матеріали вебінару можна знайти в розділі "Професійні спільноти"-"Середня та старша школа"-"Українська мова та література".
Останні новини
27.01.2021

Інформаційно-просвітницький семінар


26.01.2021 року для педагогів - організаторів ЗЗСО в он-лайн режимі консультантом КУ ЦПРПП К. Маліцькою було проведено інформаційно - просвітницький практикум щодо використання у роботі « Календаря пам’ятних дат України на 2021 рік», затвердженого постановою Верховної Ради України, та календаря прав людини. 
Останні новини
26.01.2021

Про вебінар для вчителів російської мови та зарубіжної літератури

   26.01.2021 року консультант КУ "Центр ПРПП " Непочатенко Т.М. провела інструктивно-методичний вебінар для вчителів російської мови та зарубіжної літератури з теми: "Технології дистанційного й змішаного навчання на уроках мови і літератури під час карантину та інших надзвичайних обставинах".
  В ході зустрічі були переглянуті і обговорені онлайн-інструменти, які можуть бути використані вчителями під час офлайн та онлай навчання. 
  Мета зустрічі з вчителями російської мови та зарубіжної літератури - поповнити інструментарій педагогів для роботи під час дистанційного та змішаного навчання.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Національний музей-садиба М.І.Пирогова

Тип: Музей
Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ.
Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру.
Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження.
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год.,
У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год.
п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год.,
==========================
понеділок вихідний
==========================
каса закривається за 30 хв. до закриття музею.
==========================
Транспорт:
  • маршрутне таксі: 18А; 18Б,
  • автобуси: 5; 7; 29; 29б; 16
Точка на мапі:
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49
Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37
E-mail: muz-pirogov@ukr.net
ICQ: 367578294
Skype: pirogovmuseum
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО