Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
05.04.2021

Про онлайн-зустріч з керівниками ЗДО, що приєдналися до ВМТГ.

25 березня 2021 року консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринська Н.Д. провела в онлайн - режимі консультативно - інформаційну нараду для керівників ЗДО, які приєдналися до ВМТГ.
Під час зустрічі обговорювалися питання щодо завершення атестації педагогічних працівників у ЗДО та подання звітної документації до КУ «ЦПРПП ВМР» та атестаційної комісії ДО ВМР.
Розглянуто питання щодо алгоритму опрацювання в ЗДО та реалізації вимог нового державного стандарту дошкільної освіти – БКДО (базового компонента дошкільної освіти), оновленої освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Ніна Сокиринська закцентувала увагу на роботі сайту центру, реагування на запити (замовлення консультацій), роботі у спільнотах педагогічних працівників та ін..


 
Останні новини
05.04.2021

Про співпрацю КУ «ЦПРПП ВМР» з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області

05.04.2021 року стартував спільний проєкт Центру та Управління патрульної поліції у Вінницькій області «У фокусі - безпека дітей». Він триватиме впродовж ІІ семестру 2020-2021 н.р та І семестру 2021-2022 навчальних років.

Мета проєкту – інформаційно-правове забезпечення адміністрації, класних керівників, педагогічних працівників ЗЗСО з питань проведення превентивної та профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, сприяння створенню безпечного освітнього середовища в ЗЗСО.

До участі у першому занятті долучилися 46 заступників директорів шкіл з виховної роботи ЗЗСО.
«Шкільний офіцер поліції: завдання, функції, компетенції», «Булінг та його виявлення, алгоритм реагування» - теми, з якими ознайомила учасників вебінару Олена Вотякова - начальник відділу із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Вінницькій області.
Останні новини
05.04.2021

Про вебінар про Всеукраїнську школу онлайн

02 квітня за підтримки КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся вебінар на тему «Всеукраїнська школа онлайн – (не) аналіз платформи для навчання», який провів Сергій Петрович - к.п.н., фіналіст премії GTPU-2019, вчитель Всеукраїнської школи онлайн.

Під час даного онлайн-заходу вчителі мали змогу дізнатись про переваги використання цього сучасного онлайн-ресурсу для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи, а також були ознайомлені з його особливостями та практичною цінністю викладених на ньому матеріалів, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

Безумовно, «Всеукраїнська школа онлайн» може стати потужною методичною підтримкою для вчителя в процесі організації освітнього процесу.
Дякуємо пану Сергію за цікавий вебінар і бажаємо йому наснаги у створенні якісного контенту для ВШО!

Матеріали вебінару ТУТ
Останні новини
05.04.2021

Про вебінар "Важливість своєчасного зворотнього зв'язку з батьками" для вихователів ЗДО ВМТГ

2 квітня 2021 року відбувся вебінар на тему «Важливість своєчасного зворотнього зв'язку з батьками» для вихователів дошкільних навчальних закладів освіти ВМТГ.
Спікер вебінару Воловодівська Ж.О., психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР», ознайомила учасників з поняттям зворотнього зв'язку, кроки ефективного зворотнього зв'язку та значення зворотнього зв'язку для батьків і дітей.
Останні новини
03.04.2021

Про методичне об"єднання професійної спільноти вихователів-методистів ЗДО

 30 березня 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д. спільно з вихователями-методистами ЗДО №10 Гурською В.М., ЗДО №71 Артемчук В.Ф. проведено в онлайн - режимі міське методичне об’єднання професійної спільноти вихователів-методистів ЗДО за темою: «Створення умов та використання різних засобів для формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку у різних видах діяльності», метою якого було сприяти удосконаленню теоретичного та практичного рівня знань та умінь педагогів з питань формування логіко-математичного розвитку відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти; ознайомити учасників методичного об’єднання з системою роботи закладу щодо логіко-математичного розвитку та реалізацією підходів, яких вимагають умови сучасної дошкільної освіти.
      Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринська Н.Д. надала методичні рекомендації щодо використання інтегрованого підходу до логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку».
В інформаційному блоці Валерія Артемчук, керівник методичного об’єднання, висвітлила питання: «Сучасні погляди на проблему логіко-математичного розвитку дитини-дошкільника».
Вихователь - методист КЗ «ДНЗ №10 ВМР» Гурська В.М. презентувала досвід роботи закладу з теми: «Організація роботи щодо формування у дошкільників логіко-математичної компетентності в закладі дошкільної освіти».
Методичний блок «Педагогічний workshop «Лабіринтами математичних арабесок», який провела вихователь - методист Валентина Гурська з педагогами ЗДО №10, був насичений цікавими активними формами роботи. Під час виконання завдань педагоги демонстрували свої професійні знання, вміння, креативний підхід та неординарні рішення.
       У практичному блоці за посиланнями можна переглянути заняття – квест на природі зі старшими дошкільниками з пріоритетом логіко-математичних завдань «Математична експедиція» https://www.youtube.com/watch?, інтелектуально - розважальну гру з дітьми середнього дошкільного віку «Хто зверху?» https://youtu.be/q2i2wHaQOFc та майстер-клас для педагогів з паперопластики «Нескінченний календар часу» https://youtu.be/-nOsQTyMPD4.
Матеріали методичного об’єднання розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти» - вихователі-методисти ЗДО.




 
Останні новини
02.04.2021

Про вебінар "Ключові функції супервізора або основні ролі наставника" для заступників директорів з навчально-виховноої роботи І-ІІІ ступеня ЗЗСО ВМТГ

    1 квітня 2021 року Воловодівською Ж.О., психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» проведено вебінар з заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти ВМТГ на тему «Ключові функції супервізора або основні ролі наставника».
   В ході вебінару учасники ознайомилися з якостями ефективного наставника: професійна компетентність і досвід, ставлення і риси характеру, навички спілкування, міжособистісні якості.
   Також, Жанна Олексіївна, акцентувала увагу на усвідомленні значення ролі супервізора (наставника) у допомозі педагога, співпраці заступника директора навчального закладу з супервізорами.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Національний музей-садиба М.І.Пирогова

Тип: Музей
Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ.
Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру.
Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження.
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год.,
У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год.
п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год.,
==========================
понеділок вихідний
==========================
каса закривається за 30 хв. до закриття музею.
==========================
Транспорт:
  • маршрутне таксі: 18А; 18Б,
  • автобуси: 5; 7; 29; 29б; 16
Точка на мапі:
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49
Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37
E-mail: muz-pirogov@ukr.net
ICQ: 367578294
Skype: pirogovmuseum
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО