7 грудня 2016 року проведено конкурсне випробування «Майстер-клас» у номінації «Початкова освіта»в рамках міського туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017".
Члени журі відзначили високий рівень професійної майстерності учасників конкурсу, актуальність обраних тем, їх методичну доцільність та практичну цінність, творче застосування інноваційних освітніх розробок та власних напрацювань, оригінальність проведення, педагогічний такт, ерудованість, яскравість індивідуальності кожного педагога.
Отже, відбірковий етап Конкурсу завершився. Протоколи оцінювання розміщено на нашому сайті. Фіналістами міського туру Конкурсу стали:
У номінації «Біологія»:
У номінації «Музичне мистецтво»:
У номінації «Інформатика»:
У номінації «Початкова освіта»:
Фінальний етап розпочнеться з конкурсних уроків. Відповідно до листа Міністерства і науки України від 30.09.2016 р. № 1/9-517 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», бали, набрані учасниками на відбірковому етапі Конкурсу, анулюються.
Бажаємо фіналістам успіхів і перемог!
Фотозвіт про захід
06 грудня 2016 року відповідно до інформаційно-методичного вісника КУ «ММК» «Перспектива» (дошкілля) на базі дошкільного навчального закладу №50 проведено методичне об’єднання для вихователів старших груп на тему «Розвиток логіко-математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами казок Василя Сухомлинського».
Фотозвіт про захід
5 грудня 2016 року в рамках проведення ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» на базі дошкільного навчального закладу №46 учасниці провели майстер-класи «Я роблю це так…» на теми:
Фотозвіт про захід
З 21 по 25 листопада 2016 року в спортивних залах ЗШ І-ІІІ ст. № 12, ЗШ І-ІІІ ст. № 13, ЗШ І-ІІІ ст. № 27 та ЗШ І-ІІІ ст .№ 31 проведено міські змагання з волейболу серед дівчат в рамках міської Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року» . В змаганнях взяли участь команди з 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Перше місце зайняла команда ЗШ І-ІІІ ст. № 27 , друге місце – ЗШ І-ІІІ ст. № 13, третє місце - ЗШ І-ІІІ ст. № 12.
Також, з 28 листопада по 2 грудня 2016 року в спортивних залах НВК:ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2 , ЗШ І-ІІІ ст. № 4, ЗШ І-ІІІ ст. № 13, ЗШ І-ІІІ ст. № 31 проведено міські змагання волейболу серед юнаків в рамках міської Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року» . В змаганнях взяли участь команди з 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Перше місце зайняла команда Вінницького технічного ліцею, друге місце – ЗШ І-ІІІ ст. № 32, третє місце - ЗШ І-ІІІ ст. № 31. Вітаємо переможців.
Фотозвіт про захід
Нижче розміщуємо підбірку фото конкурсу
1 грудня 2016 року на базі комунального закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для вчителів початкових класів вищої кваліфікаційної категорії з теми:«Використання ІКТ в початкових класах з метою формування вміння самостійно працювати з інформацією». До вступного слова були запрошені директор закладу Нечипорук Олена Миколаївна, яка окреслила проблеми та досягнення колективу школи у використанні ІКТ, методист КУ «ММК» Зима Л.Т. звернула увагу на необхідність формування вміння роботи з інформацією у молодших школярів.
Коваль О.Л. познайомила присутніх з можливостями використання квест-технологій в початкових класах. Дробович М.Г. та Дмитренко Н.В. презентували веб-квести створені вчителями закладу з метою активізації пізнавальної діяльності учнів. Практичні поради щодо створення та реалізації квестів надала Сокол Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти.
Під час практичної частини семінару Пойда Сергій Андрійович , кандидат педагогічних наук, завідувач відділу дистанційного навчання комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» познайомив присутніх з впровадженням міжнародного проекту «Міксіке» та проведенням змагань з усного рахунку Прангліміне в початковій школі. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Національний музей-садиба М.І.Пирогова |
Тип: Музей Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина, Дистанція: в межах міста (до 5 км) |
Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. |
Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого. Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова. До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ. Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру. Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження. |
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год., У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год. п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год., ========================== понеділок вихідний ========================== каса закривається за 30 хв. до закриття музею. ========================== Транспорт:
|
Точка на мапі: |
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна |
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49 Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37 E-mail: muz-pirogov@ukr.net ICQ: 367578294 Skype: pirogovmuseum |
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/ |