Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
19.10.2018

Про майстер-клас для молодих спеціалістів практичних психологів ЗДО, ЗСО на тему «Психологічне здоров’я та профілактика професійного вигорання вчителя»

10 жовтня 2018 року у КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР» для молодих спеціалістів практичних психологів ЗДО, ЗСО, соціальних педагогів ЗСО практичний психолог Махлярчук Ю. С. провела майстер-клас на тему «Психологічне здоров’я та профілактика професійного вигорання вчителя».
Учасники заняття виконували вправи по роботі з педагогами по розвитку здатності до самоаналізу, підвищенню самооцінки, по формуванню навичок володіння собою в різних ситуаціях.
Останні новини
19.10.2018

Про патріотичний форум «Ми –українці. Ми-вінниччани»

16 жовнтя 2018 року відбувся патріотичний форум « Ми –українці. Ми-вінниччани». Форум об’єднав учнівську молодь, вчителів історії закладів загальної середньої освіти м. Вінниці та науковців. Приурочений 100-річчю Української революції ХХ ст. , форум вкотре довів вагомий внесок подолян у справу демократичного конструктивного державотворення, революційного оновлення політичної, громадянської свідомості українського суспільства та актуальність набутого досвіду поколінь для сучасності.
Неупереджене ставлення до уроків революції, здобутків в процесі фундаментальних перетворень в економічній, політичній, міжнародній сферах за умов зовнішнього тиску і протистояння не перекреслюють велике значення для нинішніх поколінь усвідомлення приналежності до українського народу - великого, європейського. Такою є позиція професора ВДПУ ім. М.Коцюбинського, доктора історичних наук Ольги Коляструк.
Велике захоплення в учасників форуму викликали дослідження співробітника обласного краєзнавчого музею Лариси Семенко. Лариса Іванівна своїми дослідженнями навела яскраві приклади внеску земляків-подолян у справу розгортання державотворення на теренах післяімперської України, продемонструвала факти жертовності і відданості українській справі.
Останні новини
12.10.2018

Про міський етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

29 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Вінницької міської ради» відбувся міський етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів
Останні новини
12.10.2018

Про відкритий урок літератури рідного краю для вчителів української мови та літератури у комунальному заклады «Гуманітарна гімназія № 1 Вінницької міської ради»

04 жовтня 2018 року на базі комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 Вінницької міської ради» відбувся відкритий урок літератури рідного краю для вчителів української мови та літератури, спеціалістів І кваліфікаційної категорії. На уроці-зустрічі із сучасними українськими дитячими письменниками учні 7- Б класу познайомилися із творчістю Світлани Мелобенської. Під час проведення майстер-класу розвивали логічне мислення, мовлення та моторику рук, училися самостійно створювати на піску картинки. На уроці відбулася презентація книжок та ілюстрацій С. Мелобенської, учні переглянули кадрофільм «Екскурсія містом», плакати, вироби з галько пластики.
Урок проведено вчителем української мови та літератури Шалагіновою Ольгою Володимирівною на високому науково-методичному рівні.
Останні новини
02.10.2018

​Про міську Школу молодого заступника директора ЗЗСО

26 вересня 2018 року відбулося засідання Школи молодого заступника директора закладу загальної середньої освіти (1-2 роки роботи).
Напередодні 100-річчя від Дня народження В .О. Сухомлинського молоді заступники директорів та досвідчені заступники – наставники звернулися до його педагогічної спадщини, зокрема «Розмови з молодим директором школи». Детальніше про погляди видатного педагога на призначення керівних кадрів освіти розповів заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» О. М. Слушний.
Також до розгляду було запропоновано питання:
Про вивчення системи роботи вчителя у закладі загальної середньої освіти (Л. В. Кривцун, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради»),
Про розгляд, апробацію та експертну оцінку матеріалів педагогів, які претендують на присвоєння педагогічних звань у 2019 році (М. В. Федчишена, методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»),
Про створення адаптованих програм з позашкільної роботи та їх використання в гуртковій роботі ЗЗСО (Т. М. Дрозд, методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»).Особливістю роботи Школи молодого заступника директора ЗЗСО є дружня, творча атмосфера, гармонійне поєднання і взаємодоповнення молодості й досвіду. Зацікавленість присутніх викликали творчі звіти випускників Школи – Г. В. Шмигун (Гуманітарна гімназія №1), О. Й. Важової (НВК №6), О. І. Засімович (НВК №7).
Підкреслила незаперечну важливість й перспективи роботи завідувач КУ «Міський методичний кабінет» Н. І. Москальчук.
«Бережіть учителя, його здоров’я, допомагайте йому зростати професійно, духовно, культурно і морально, якщо бажаєте мати хорошу сучасну школу», – життєва й професійна мудрість В. О. Сухомлинського не втрачає актуальності й залишається дороговказом у роботі сучасної шкільної адміністрації.
 
Останні новини
02.10.2018

Про І-ІІ тури тестування за програмою для старшокласників «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) серед школярів 8-10-х класів м. Вінниці та Вінницької області.

29-30 вересня 2018 р. на базі Комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради» співробітниками організації Американські Ради з міжнародної освіти ART ACCELS (American Councils) Київ, яка фінансується Державним департаментом США, Ольгою Котлярською та Аароном Кеннетом було проведено І-ІІ тури «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) серед школярів 8-10-х класів м. Вінниці та Вінницької області, які народились в період з 01 січня 2002 року по 15 липня 2004 року та володіють англійською мовою.
У І турі брали участь 460 учасників з Вінницької області.
В ІІ тур вийшли 157 учнів. 118 учасників ІІ туру американського тестування за «Програмою обміну майбутніх лідерів» (FLEX) є учнями закладів загальної середньої освіти м. Вінниці:
КЗ: "Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова ВМР"; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №2 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №3 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 ВМР»; «ЗШ І-ІІ ст. – ліцею №7 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №8 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №12 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №13 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №15 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №16 ВМР»; «ФМГ №17 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №18 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №19 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №23 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №26 ВМР» «ЗШ І-ІІІ ст. №27 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.- гум.-ест.кол. №29 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №30 ВМР»; «ЗШ ІІ-ІІІ ст. №31 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №32 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №34 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №35 ВМР»; «Вінницький технічний ліцей»; ПЗШ «Школа Аіст», ВПГ «Дельфін».

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Національний музей-садиба М.І.Пирогова

Тип: Музей
Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ.
Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру.
Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження.
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год.,
У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год.
п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год.,
==========================
понеділок вихідний
==========================
каса закривається за 30 хв. до закриття музею.
==========================
Транспорт:
  • маршрутне таксі: 18А; 18Б,
  • автобуси: 5; 7; 29; 29б; 16
Точка на мапі:
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49
Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37
E-mail: muz-pirogov@ukr.net
ICQ: 367578294
Skype: pirogovmuseum
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО