Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
18.12.2018

Завершилися конкурсні випробування І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»!

Добігає завершення І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»! Завершилися конкурсні випробування у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова».
12 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д. І. Менделєєва Вінницької міської ради» вчителі географії з учнями 7 класів здійснили віртуальну подорож до Південної Америки, адже працювали над темою «Природні зони Південної Америки, вертикальна поясність Анд і зміна природи материка людиною».
13 грудня на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» вчителі предмету «Захист Вітчизни» провели в 11 класах уроки з вогневої підготовки на тему «Ручні осколкові гранати та поводження з ними».
14 грудня вчителі французької мови у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради» поділилися з учнями 9 класів роздумами про шкільне життя. Саме так було сформульовано тему уроку ‒ «Шкільне життя».
Дякуємо закладам освіти ‒ керівним кадрам, педагогам, учням ‒ за співпрацю!
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет».
На черзі ‒ конкурсне випробування «Урок» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».
22 грудня о 10.00 в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбудеться підведення підсумків конкурсу.
До зустрічі!
Останні новини
18.12.2018

Про майстер-клас для вчителів початкових класів теми «Впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи»

12 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради» проведений майстер-клас для вчителів початкових класів другої кваліфікаційної категорії з теми «Впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи». До вступного слова були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступня закладу Левіна Л.М. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Черната І.М., вчитель початкових класів, познайомила присутніх з ігровою діяльністю у навчальному процесі початкової школи, Панасюк Л.П., вчитель початкових класів, поділилася досвідом використання Lego як системи в освітньому просторі. Карвацька І.С., вчитель початкових класів, презентувала інтелектуальні ігри для молодших школярів та Муляр О.А., вчитель початкових класів, разом зі своїми вихованцями продемонструвала застосування елементів STEM-освіти в початковій школі.
Останні новини
15.12.2018

Про захід «Педагогічна майстерня» для вчителів трудового навчання (чоловіків) на тему: «Світ ажурного випилювання»

3 грудня 2018 року в КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – ГЕК № 29 ВМР» відбувся захід «Педагогічна майстерня» для вчителів трудового навчання (чоловіків), спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Світ ажурного випилювання».
Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів, психологічно- позитивний клімат спілкування.
Останні новини
15.12.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів початкових класів з теми «Вправи для розвитку критичного та креативного мислення в початковій школі

4 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії з теми «Вправи для розвитку критичного та креативного мислення в початковій школі». Педагогічна майстерня розпочалася дружнім колом вчителів, де вони обмінялись компліментами. Педагогів об’єднали в групи і запропонували для опрацювання різноманітні вправи з формування критичного та креативного мислення. Тему майстер-класу розгадували за допомогою стратегії «Кроссенс».
Методику «Читання з передбаченням» опрацьовували за твором Оксани Кротюк «Чи легко бути добрим?», вправу «Атоми – молекули» використали для формування нових груп.
Стратегія «Галерея» була використана для опрацювання матеріалу з теми «Креативність». Для зняття емоційної напруги вчителі виконали кінезіологічні вправи.
Методику «РАФТ» опрацьовували в групах і презентували з теми «Як досягти успіху». Під час рефлексії вчителі відмітили корисність використаних методик.
Методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т. звернула увагу на приємну, робочу атмосферу проведеного заходу.
Останні новини
15.12.2018

Про довготривалий проект комунальної установи «Міський методичний кабінет» «Через правову освіту до громадянських компетентностей»

В довготривалому проекті комунальної установи « Міський методичний кабінет»
«Через правову освіту до громадянських компетентностей» (автор-методист К.Маліцька) активно і систематично працюють учні КЗ « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» (модератор проекту - Борщевська Катерина Михайлівна, вчитель історії закладу).
Учасники проекту проводять потужну просвітницьку роботу не лише сере педагогів, учнів , їх батьків, а й серед жителів мікрорайону , вчительської громади міста.
Правове регулювання поведінки – не лише застереження неповнолітнім того, як не переступити межу закону, а й порадник того, зберегти власне і чиєсь життя, здоров’я і людську гідність на довгі роки.
Напередодні свят зимового циклу учасники проекту інформували про порядок придбання, користування піротехнічними засобами. Серед тих, хто отримав інформація були учні, батьки, бабусі і навіть … рятувальники.Цікаво було учням поділитися своїми знаннями із поліцейськими.
Ось така вона громадянська зрілість, що закладається в шкільні роки.

 
Останні новини
15.12.2018

Про гру для учнів 9-их класів рамках Всеукраїнського тижня права «Я - дитина і маю права»

В рамках Всеукраїнського тижня права в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» 12 грудня 2018 року відбулася гра для учнів 9-их класів «Я - дитина і маю права». Організатор і ведучий гри-директор закладу, вчитель правознавства Костюк Володимир Миколайович забезпечив не лише високий методичний супровід дійства, а й зумів знайти такі форми віко відповідних завдань, які дали змогу учасникам продемонструвати свої знання, творчість, відчути дух командної гри і відповідальності.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Національний музей-садиба М.І.Пирогова

Тип: Музей
Предмети: Архітектура, Історія, Краєзнавство, Медицина,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вміст експозиціїПредставлена взаємозв'язана система об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:
  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого – дитинство, юність, навчання у Московському університеті, Дерптский і Петербурзький періоди, участь у війнах на Кавказі і в Криму, франко-прусській і російсько-турецькій, діяльність на посаді попечителя учбових округів, керівництво професорським інститутом за кордоном. Особлива увага приділяється висвітленню Вишенського періоду життя вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд. Фігури для музею-аптеки виготовив київський скульптор С.М. Британ.
Це єдиний в Україні і на теренах СНД музей, який має таку унікальну структуру.
Фондова колекція музею складає більше 17 тисяч одиниць збереження.
Розклад роботи: Режим роботи музею: з 9.00 до 17.30 год.,
У літній період з 1 травня до 1 листопада :вівторок, середа, четвер - 9.00 до 17.30 год.
п'ятниця, субота, неділя - 10.00 до 18.30 год.,
==========================
понеділок вихідний
==========================
каса закривається за 30 хв. до закриття музею.
==========================
Транспорт:
  • маршрутне таксі: 18А; 18Б,
  • автобуси: 5; 7; 29; 29б; 16
Точка на мапі:
Адреса: вул. Пирогова, 155, м. Вінниця, 21008, Україна
Контакти: Тел.: (0432) 43-71-49
Інформація щодо роботи музею за тел.-факс: (0432) 46-69-37
E-mail: muz-pirogov@ukr.net
ICQ: 367578294
Skype: pirogovmuseum
Офіційний сайт: http://www.pirogov.com.ua/

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО