Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   
Четвер, 23 березня 2017

Самоосвіта вчителів

 

Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.
У цьому полягає основна місія сучасного учителя... Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої, системної самоосвітньої роботи, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення особистості, задоволення власних інтересів і об’єктивних потреб освітнього закладу.

«Партнерство в навчанні»

Навчальний курс цифрових технологій
Курс «Учителі в онлайні»
ДОВІДНИК КОРИСТУВАЧА КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ MICROSOFT OFFICE (2007) ТА INTERNET
''Microsoft Office - 2003''
"Microsoft Office - 2010''
''Microsoft Office''
''Microsoft Excel''
''Microsoft PowerPoint''
Web-розробки
В. Комягін, А.Коцюбинський ''Сучасний самовчитель по роботі на ПК''
Ю.Д. Заботін, А.С. Шапошніков ''Самовчитель роботи на персональному комп'ютері''
Майстер тестів
Створення інтерактивних вправ
Adobe Photoshop CS5 з нуля (відеокурс) (2011)
Українська спільнота Scratch (Скретч (Scratch) - нова мова програмування, яка дозволяє легко створювати власні проекти:анімаційні та інтерактивні історії, ігри, моделі та розміщувати їх в мережі Інтернет)
Навчальний курс «Вивчаймо Веб 2.0» створений з метою ознайомлення користувачів з основними сервісами Веб 2.0 та використання набутих навичок (знань) як у повсякденному житті, так і професійній діяльності, організації мережевої діяльності молодіжних спільнот та місцевих громад. Курс створено в рамках проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» за ініціативою та при підтримці Компанії Intel в Україні
Структура навчального курсу "Вивчаймо Веб 2.0"

Даний курс складається з двох частин: базової (обов'язкова) та варіативної (за вибором).

Базова частина

Базова частина обов’язкова для вивчення.

В межах Базового міні-курсу "Веб 2.0 та Вікі" ви познайомитеся з основними сервісами Веб 2.0, навчитеся працювати у вікі-середовищі та вести простий мережевий щоденник.

Варіативна частина

Варіативна частина формується кожним учасником індивідуально і може містити від одного до семи міні-курсів, перелік яких наведений нижче:

  • Персональні сервіси Google - електронна пошта, персональні стартові сторінки, спілкування в групі.
  • Блоги - створення та ведення персональних та тематичних електронних щоденників.
  • Спільна робота з документами - спільне планування, створення та спільне використання он-лайн документів.
  • Зображення - публікація своїх улюблених фотографій в Інтернеті, створення веб-альбомів для друзів та загальнодоступних альбомів, в які може зазирнути кожен.
  • Геосервіси - нанесення на мапу різноманітних об'єктів, формування власної карти.
  • Відео та аудіо сервіси - створення та розміщення в Інтернеті власних аудіо-передач (подкасти) та відео роликів.
  • Спільний пошук та колекції гіперпосилань - організація пошуку, створення загальнодоступної добірки посилань, створення персональних пошукових систем.
Формування варіативної частини
Міні-курси можна обирати довільно, обравши для опрацювання один, два, три,…, вісім курсів за бажанням. Якщо ви бажаєте вивчити декілька курсів, необхідно зареєструватися на них та проходити навчання поступово: спочатку відпрацювати у першому, з обраних Вами міні-курсі, далі у другому, тощо.
Організація навчання

Якщо Вас зацікавив даний курс Ви можете обрати зручну для Вас форму навчання. Ми пропонуємо два варіанти: з тьютором, без тьютора

Варіант навчання з тьютором передбачає роботу над курсом під керівництвом викладача-фахівця, який буде постійно на зв’язку (он-лайн) для надання своєчасної допомоги та перевірки правильності виконання завдань. Навчання відбувається у визначені терміни за групами. Після виконання у визначені строки необхідного мінімуму завдань та завершення навчання учасники отримують відповідні сертифікати.

Варіант навчання без тьютора передбачає індивідуальне самонавчання учасника без викладача та обмежень у часі. Кожен бажаючий має можливість працювати з будь-якими міні-курсами за власним бажанням, опрацьовувати матеріал довільно, без перевірки виконаних завдань, у будь-який час. За результатами навчання без тьютора сертифікат не видається.

 


Сибірський  інститут GeoGebra. Динамічна математика кожному.
 
 
   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK