Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   
Субота, 25 лютого 2017

Інноваційна діяльність

Сторінку веде

методист з навчальних дисциплін
(математика, економіка)

ПІВТОРАК Андрій Анатолійович

16-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

У програмі виставки:

 • Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій.
 • Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
 • Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
 • Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
 • Конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.
 • Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів і студентів.
 • Вступна кампанія 2017 року в Україні та за кордоном.

ЗАХОДИ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ:

 • Науково-практична конференція «Нова українська школа: від нової структури до оновлення змісту» проводять Ляшенко О.І., академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України та Топузов О.М., директор Інституту педагогіки НАПН України.
 • Круглий стіл «Законодавче забезпечення розвитку післядипломної освіти в Україні» проводять Олійник В.В., ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Отич О.М., проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв'язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
 • Науково-практичний семінар «Неформальна освіта: досвід упровадження проектів» проводять Ткаченко В.В., в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Гущина НІ, начальник відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.
 • Круглий стіл «Упровадження європейських освітніх технологій в систему професійно-технічної освіти» проводять Стецюк А.О., директор ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» та представники закордонних закладів освіти.
 • Науково-практична конференція «Організація інклюзивного навчання: досвід роботи з дітьми та молоддю з важкими порушеннями зору» проводять Потимко О.З., керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка»; Ліщинська Г.М., вчитель початкових класів Велико-любінської загальноосвітньої школи; Катерняк Ж.М., психолог, консультант Львівської міської психолого-медико-педагогічної консультації; Усов Олексій, викладач «Svefi Academy» (Швеція), керівник міжнародного шведсько-українського освітнього проекту «2lnclusion»; Яткола Матті, викладач «Svefi Academy» (Швеція).

Учасник виставки може подати на розгляд Оргкомітету одну тему конференції, семінару, круглого столу, презентації, майстер-класу, воркшопу, відкритого уроку, експертної дискусії, педагогічного коучингу, дискусійної панелі для внесення до програми роботи не пізніше 10.02.2017 р. Після проведення заходу доповідачам надається відповідний Сертифікат.

КОНКУРСИ ТА НАГОРОДИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ

І. РЕЙТИНГОВИЙ ВИСТАВКОВИЙ КОНКУРС з нагородженням Гран-Прі

 • Лідер вищої освіти України
 • Лідер післядипломної освіти України
 • Лідер професійно-технічної освіти України
 • Лідер міжнародної діяльності
 • Лідер наукової та науково-технічної діяльності

II. ВІДЗНАЧЕННЯ СЕРТИФІКАТОМ «ЯКІСТЬ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ»

III. КОНКУРС ІЗ ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями:

 1. Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технологи підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації.
 2. Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи.
 3. Інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання.
 4. Компетентнісний підхід - основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти.
 5. Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів.
 6. Освіта дорослих - невід'ємна складова освіти впродовж життя.
 7. Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами.
 8. Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді.
 9. Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота.

Умови участі: учасники до 10 лютого 2017 року надсилають відповідну форму та роботу.

Запрошуємо до участі в конкурсах і заходах виставки!

 

Офіційний сайт виставки - http://www.vsosvita.com.ua/

 

З питань участі у виставці, конкурсах і заходах звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

Адреса: вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38067656-51-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Http://www.vsosvita.com.ua

VІІІ міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2016»

Вітаємо переможців VІІІ міжнародного форуму  «Інноватика в сучасній освіті»!

innov2525 – 27 жовтня 2016 р. у приміщенні  Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна»)  відбувається Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «WorldEdu».

25 жовтня 2016 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «WorldEdu».

Розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

         Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Зокрема,

 • 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
 • 12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
 • 350 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;
 • 55 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;
 • 26 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.    

         Вищі навчальні заклади України презентували досвід інноваційної діяльності в реалізації Закону України «Про вищу освіту», співпраці з закордонними навчальними закладами, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, запропонують підготовчі університетські курси, програми навчання та ознайомлять з умовами вступу в 2017 році.

         Представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх представництв надали інформацію щодо вимог до навчання та умов зарахування, підготовки документів, вступу до бакалаврських, магістерських і аспірантських програм, різних можливостей академічної мобільності, пропозиції грантів та стипендій, поділяться досвідом міжнародної співпраці з закладами освіти України.

                  Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, обласні та міські органи управління освітою, заклади післядипломної освіти презентували досвід співпраці з вищими та професійно-технічними навчальними закладами, впровадження STEMі медіаосвіти в практику роботи навчальних закладів, сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти, нові підходи до вивчення англійської мови, інноваційні технології підготовки фахівців, ефективні підходи до розбудови нової української школи.

         За рішенням оргкомітету Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2016» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:

Золотою медаллю і дипломом «Лауреат конкурсу І ступеня»:

 • Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
 • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради»;
 • Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради»;
 • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
 • Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради»; 
 • Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»;
 • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
 • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради».

Срібною медаллю і дипломом «Лауреат конкурсу ІІ ступеня»:

 • Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»;
 • Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради».   
 • Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради».

Бажаємо всім переможцям подальших творчих злетів, нових ідей та нових перемог!

Фотозвіт заходу

VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»

Вітаємо переможців Сьомої Міжнародної виставки
«Сучасні заклади освіти - 2016»!

Відповідно листа Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» від 15.12.2015 р. № 1/19-729 «Про проведення Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016», 17 березня 2016 р. у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва відбулося нагородження закладів освіти - учасників сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016». Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, представництвом учасників усіх ланок освіти, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю провідних керівників, фахівців та науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та практичних працівників галузі освіти. Зокрема,
«Забезпечення якості вищої освіти в умовах імплементації Закону України «Про вищу освіту» проводить Луговий В.І., перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України.
«Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу» проводять Супрун В.В., директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Паржницький В.В., начальник відділу професійної освіти і тренінгів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
«Проблеми і перспективи розвитку післядипломної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції» проводять Олійник В.В., ректор Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Отич О.М., директор Науково-дослідного інституту ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.
«Сучасні виховні проблеми: виклики та шляхи їх реалізації» проводить Бех І.Д., директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.
«STEM – світ інноваційних можливостей» проводять Вяткіна Н.Б., директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та Патрикеєва О.О., начальник відділу SТЕM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
«Сучасна українська школа: стан і перспективи розвитку» проводять Ляшенко О.І., академік-секретар Відділення загальної середньої освіти Національної академії педагогічних наук України та Топузов О.М., директор Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.
За рішенням оргкомітету Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:
Золотою медаллю і дипломом І ступеня:
•Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради»;
•Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»;
•Дошкільний навчальний заклад №4;
•Дошкільний навчальний заклад №14;
•Дошкільний навчальний заклад №21;
•Дошкільний навчальний заклад №38;
•Дошкільний навчальний заклад №71;
•Дошкільний навчальний заклад №72;
•Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної;
Срібною медаллю і диплом ІІ ступеня:
•Дошкільний навчальний заклад №26.
За участь у експозиції виставки отримали дипломи учасника наступні заклади:
•Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради;
•Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум № 29 Вінницької міської ради;
•Дошкільний навчальний заклад №19.

VІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті-2015»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2014р. № 1/9-516 у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва 20-22 жовтня 2015 року відбувся Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015».
Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ».
За рішенням оргкомітету Сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2015» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:

Золотою медаллю і дипломом І ступеня:
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»;
•Дошкільний навчальний заклад №38;
•Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної.

Срібною медаллю і диплом ІІ ступеня:
•Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради»;
•Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради».

За участь у експозиції виставки отримали дипломи учасника наступні заклади:
•Міський методичний кабінет Департаменту освіти Вінницької міської ради;
•Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради;
•Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради;
•Дошкільний навчальний заклад №19.

Під час роботи форуму відбулися презентації досягнень КВНЗ «ВАНО» та закладів освіти міста Вінниці:
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»;
•Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної;

В рамках виставки проведено майстер-класи педагогічними працівниками закладів освіти міста Вінниці:
•Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради»;
•Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»;
•Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради».

VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015»

Вітаємо переможців VІ Міжнародної виставки

«Сучасні заклади освіти-2015»

P3120614На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2014р. № 1/9-515 «Про проведення виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» та Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 04.09.2014р.  №01/19-820  «Про проведення виставки  «Сучасні заклади  освіти - 2015», у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва 12-14 березня 2015 року відбулась Шоста Міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти-2015». Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

За рішенням оргкомітету Шостої  Міжнародної  виставки «Сучасні заклади освіти-2015» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:

Золотою медаллю і дипломом І ступеня:

 • - Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради»;
 • - Дошкільний навчальний заклад №4;
 • - Дошкільний навчальний заклад №23;
 • - Дошкільний навчальний заклад №38;
 • - Дошкільний навчальний заклад №71;
 • - Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної;

Срібною медаллю і диплом ІІ ступеня:

 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
 • - Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради»;
 • - Дошкільний навчальний заклад №21.

За участь у експозиції виставки отримали дипломи учасника наступні заклади:

 • - Міський методичний кабінет департаменту освіти Вінницької міської ради;
 • - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради;
 • - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради;
 • - Дошкільний навчальний заклад №19.
Еспериментальна діяльність 2015-2016 н.р.
Назва навчального закладу Темадослідження Термін проведення дослідження
Експериментальна діяльність всеукраїнського рівня
ДНЗ № 31 ВМР Формування еколого – доцільної поведінки дошкільнят у процесі взаємодії з об’єктами навколишнього середовища» на базі ДНЗ №31 Березень 2014 – вересень 2017
Навчальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради»

Художньо – творчий розвиток особистості в умовах реалізації нової моделі школи культуротворчого спрямування

2005-2016  рр.

Завершено роботу

Фізико-математична гімназія  №17 м. Вінниці Створення інформаційно-освітнього середовища як форми організації навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу 2012-2016 рр.
Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» «Хмарні сервіси в освіті» у загальноосвітніх навчальних закладах України Травень 2014 – червень 2015 р.р.
Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок»  Розвиток художньо-творчої особистості засобами взаємодії різних видів мистецтва в умовах нової моделі позашкільного навчального закладу

2009-2015 рр.

Приватна загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів «АІСТ»

м. Вінниці

Створення моделі сімейної школи як засобу реалізації особистісно орієнтованого педагогічного процесу до 2016р.
Вінницький приватний православний навчально-виховний комплекс святого Миколая Формування духовно-морального середовища розвитку особистості 2015-2020р.
Експериментальна діяльність міського рівня
ЗШ І-ІІІ ст..№20 ВМР Проектування змісту профільного навчання технологій у старшій школі. Проектування змісту і методики профільного навчання у старшій школі за спеціалізацією «художня проектна творчість» 01.01.2015- 31.12.2017
Педагогічний експеримент

На виконання наказу управління освіти Вінницької міської ради від 25.05.2009р №360/а. «Про затвердження міського експерименту щодо діяльності науково-творчих лабораторій та проведення науково-дослідної та експериментальної роботи за темою «Науково-методичний супровід педагогічних працівників м. Вінниці» та від 01 06. 2009р. № 385 «Про надання загальноосвітнім навчальним закладам м. Вінниці, що беруть участь в проекті «Педагогічний експеримент, статусу експериментальних навчальних закладів міського рівня» з метою створення позитивного іміджу навчальних закладів освіти, демонстрації сучасних інноваційних систем навчання і виховання у продовження роботи обласного експерименту протягом 2008-2012р.р. вчителі-новатори навчальних закладів системи освіти м. Вінниці беруть участь у роботі 20 науково-методичних творчих лабораторій на базі тридцяти навчальних закладів системи освіти м. Вінниці.

ПЕРЕЛІК
науково – методичних творчих лабораторій

 • Особистісно орієнтоване навчання.
 • Коплексна програма розвитку дітей «Росток».
 • Розвивальне навчання.
 • Розвиток пам’яті та творчого мислення особистості.
 • Особистісно орієнтоване виховання.
 • Інноваційні технології в роботі класного керівника.
 • Основи християнської культури.
 • Художньо-творчого розвитку особистості.
 • Астрономічна освіта.
 • Профільна освіта. Гуманітарний напрям.
 • Профільна освіта. Фізико-математичний напрям.
 • Профільна освіта. Безперервна економічна освіта.
 • Інформатизація трудового навчання.
 • Художньо-естетичний напрям.
 • Школа сприяння здоров’ю.
 • Здоровий спосіб життя.
 • Громадянська освіта. Краєзнавство Вінниччини.
 • Інклюзивна освіта.
 • Дошкільна освіта.
 • Менеджмент освіти. Управління інноваційною діяльністю ЗНЗ (ДНЗ).

Назва

науково-методичної творчої лабораторії

Навчальні заклади

ПІБ вчителів

І напрям. Особистісно орієнтована освіта

 

Особистісно орієнтованого навчання

НВК: ЗШ - гуманітарна гімназія І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. М.І.Пирогова

Цибак Г.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 4

Зарицька І.А.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 9

Баглай Т.М.,Крещенко О.Ю.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 12

Юрченко А.І.

ЗШ І-ІІІ ступенів №13

Вакало Л.О.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 21

Ковальчук М.М.,

Матвійчук О.Б.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 22

Долгіх З.Й.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №23

Шаповал Н.І., Черниш Н.П.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія №30

Пилипенко О.Л.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 33

Пасічник Л.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 35

Стецюк Л.І.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 36

Борячук О.М.

Вінницький технічний ліцей

Крамар В.М.

Комплексна програма «Росток»

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія № 2

Карвацька І.С.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 10

Гнатюк Л.В., Чернецька О.Г.,

Юрченко Т.М.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 12

Потапенко Н.І.

Розвивального навчання

ЗШ І-ІІІ ступенів № 32

Немчинова Т.Г.

Розвитку пам’яті та творчого мислення

НВК: ЗШ-гуманітарна гімназія І-ІІІ ступеня № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. М.І.Пирогова

Нечипорук О.М.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва

Матюхова Н.А.

 

ЗШ І-ІІІ ступенів № 11

Прибиш С.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 26

Парнивода Т.І.

Художньо-творчого розвитку особистості

ЗШ І-ІІІ ступенів № 3

Лепко Н.І.

 

ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7

 

Кравченко Т.О., Мед І.Л.

Астрономічної освіти

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №6

Чечельницька Г.А.

Особистісно орієнтованого виховання

НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів-гуманітарно-естетичний колеж № 29

Єсіпова Л.Г.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 30

Негода С.П.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 2

Філіпішена А.М.

ЗШ І-ІІІ ст. №36

Зарічна В.А.

Інноваційні технології в роботі класного керівника

ЗШ І-ІІ ступенів – ліцей № 7

Крижанівська Р.М.

ЗШ І-ІІІ ст. № 16

Лепетун Л.В.

ЗШ І-ІІІ ст. № 25

Коваленко Т.Ю.

ЗШ І-ІІІ ст. № 26

Проскурняк М.І., Коваль О.О.

ІІ напрям. Профільна освіта

Трудового навчання

Спеціалізована ЗШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням математики та фізики № 34

Лещук Р.М.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гуманітарно-естетичний колегіум № 29

Лоїк О.В.

ЗШ І-ІІІ ст. № 20

Дзигаленко Л.М.

Безперервної економічної освіти

Вінницький технічний ліцей

 

Болюх О.О.

 

Гуманітарний напрям

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 2

Босак С.П.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 6

Самаруха О.В., Підлісна Н.П.

СЗШ І-ІІІ ступенів № 13

Радзіковська Н.А.

Фізико-математичного напряму

Фізико-математична гімназія №17

Пасіхов П.Я.

Спеціалізована ЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням математики та фізики № 34

Яропуд С.М.

Вінницький технічний ліцей

Клочко І.Я.

Іноземні мови

НВК: ЗШ- гуманітарна гімназія І-ІІІ ст.. №1 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. М.І.Пирогова

Колектив вчителів

ЗШ І-ІІІ ступенів № 13

Вакало Л.О.

НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 30

Соловей М.М.

ІІІ напрям. Правова і громадянська освіта

Крок до здоров’я

Школа сприяння здоровю

Здоровий спосіб життя

ЗШ І-ІІІ ступенів №16

Внотченко Г.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів №21

Вовк А.Р.

ЗШ І-ІІІ ступенів №15

Уманець О.О.

ФМГ №17

Макаров О.М.

НВК: ЗШ- гуманітарна гімназія І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. М.І. Пирогова

Власова О.Є.

НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія №6

Петрук С.М.

Громадянська освіта

Краєзнавства Вінниччини

ЗШ І-ІІІ ступенів № 11

Маліцька К.П.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 6

Певень Т.В.

Вінницький технічний ліцей

Іващук Г. Г.

ІV напрям. Інклюзивна освіта

Інклюзивної освіти

ЗШ І-ІІІ ступенів № 10

Решевська Е.Д.

СЗШ НРЦ

Лютеревич З.М.

ДНЗ № 30

Крименюк Т.Б., Смирнова Н.А.

V. Менеджмент освіти

Управління інноваційною діяльністю ЗНЗ

ЗШ І-ІІІ ступенів № 3

Лепко Н.І.

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 6

Загородня Г.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 12

Загородній С.П.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 16

Романова З.М.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 18

Копняк Н.Б.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 26

Козаченко В.І., Климчук Н.В.

ЗШ І-ІІІ ступенів № 27

Терновой О.А.

ЗШ І-ІІІ ступенів №32

Швець О.Д.

Нормативні документи

Наказ МОН України №991 від 29.09.2015 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області"

   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK