Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   
Четвер, 23 березня 2017

Новини дошкілля

Вітаємо переможців восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»

25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Лауреатом І ступеня (золото) у номінації «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти» став методичний посібник «Соціальне партнерство дошкільного навчального закладу: впровадження пренатальної та перинатальної педагогіки», автори - Н.І. Волкова, завідуюча комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 72»,  Н.В. Журавель, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 72». 

У посібнику подано модель діяльності ДНЗ щодо пренатального та перинатального виховання дитини та її батьків, технології виховання дітей раннього та дошкільного віку на засадах наступності та перспективності через інтеграцію в освітній процес сучасних інформаційних технологій, реалізація якої в комплексі призведе через компетентіснозорієнтований підхід до підвищення рівня фахової компетентності педагогів ДНЗ, підвищить рівень якості навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі.

В рамках Форуму проведено майстер-клас «Фоаміран: квіткові фантазії», майстер - вихователь КЗ «ДНЗ № 72» Пархоменко Т.В.

Про досвід роботи дошкілля за міжнародною програмою "Афлатот"

В рамках інтеграції вітчизняної дошкільної освіти у світовий простір, яка передбачає активне залучення до міжнародних проектів і програм,  українське дошкілля приєдналось до Міжнародної мережі програм соціально-фінансової освіти «Афлатун», з програмою яка формує у дошкільників ази соціальної та фінансової грамотності,  «Афлатот». Курс її впровадження визначено відповідним наказом Міністерства освіти і науки від 22.01.2016р. №46 «Щодо упровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку».

Рух у напрямку впровадження  Програми   у системі української освіти розпочався у Вінниці з ініціативи Світлани Сулімової (яка здобула кваліфікацію міжнародного майстра-тренера з програми), Вінницької обласної громадської молодіжної організації «Школа Рівних Можливостей» та за підтримки Департаменту освіти. У 2013 році проект «Формування соціально-фінансових навичок у дитячому середовищі», вищезазначеної організації став переможцем конкурсу соціально-культурних проектів Вінницької міської ради.

В рамках проекту дошкільні навчальні заклади м. Вінниці долучилися до реалізації програми «Афлатот». Так, завдяки вінницьким педагогам, Україна стала дев’яносто другою із112 країн світу, які впроваджують дану програму.

Досвід роботи  вінницького дошкілля щодо реалізації програми «Афлатот» висвітлено на сторінках «Інформаційного  збірника для директора школи та завідуючого дитячим садочком» (№17-18(54) вересень 2016р.)

 

Коротко про новини дошкілля  

   

   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK