Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   
Четвер, 23 березня 2017

Методично-інформаційні матеріали для ДНЗ

2016-2017 н.р.

Експрес-бюлетень фахової інформації для вчителів-логопедів (серпень 2016 р.)

Експрес-бюлетень фахової інформації з дошкільної освіти для вихователів та методистів ДНЗ

Положення про конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів"Вихователь  року-2016"

Соціально-моральний розвиток дітей раннього віку як складова життєвої компетентності».  Виступ на секційному методичному об’єднанні вихователів групраннього віку ДНЗ 

Методичний аспект організації роботи з патріотичного виховання дітей молодшого віку».  Виступ на секційному методичному об’єднанні вихователів молодших груп ДНЗ 

Соціально-фінансова освіта дошкільників. Міжнародна програма соціальної та фінансової освіти дітей від 3до 6 років «Афлатот».   Методичні рекомендації для вихователів старших груп ДНЗ.


ПОЛОЖЕННЯ про конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів"Вихователь року-2015"

Положення про конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів"Вихователь року-2014"

Експрес-бюлетеньфахової інформації з дошкільної освіти (методичні рекомендації для вихователів-методистів ДНЗ) (серпень 2014 р.)

Експрес-бюлетеньфахової інформації з дошкільної освіти (методичні рекомендації для вихователів груп старшого дошкільного віку) (серпень 2014 р.)

Експрес-бюлетеньфахової інформації з дошкільної освіти (методичні рекомендації для вихователів груп раннього віку) (серпень 2014 р.)

Експрес-бюлетеньфахової інформації з дошкільної освіти (методичні рекомендації для інструкторів з фізкультури та музичних керівників ДНЗ) (серпень 2014 р.)

Структура методичної роботи та пріоритетні напрямки діяльності методистів з дошкільної освіти міського методичного кабінету департаменту освіти Вінницької міської ради


БАНК ДАНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, (МЕТОДИК, ПРОГРАМ) ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ПРАКТИЦІ РОБОТИ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ. "Алгоритм роботи впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Методичний аспект" 

План роботи консультативного центру по роботі з батьками дітей дошкільного віку на 2013 – 2014 навчальний рік

 
Міські секційні методичні об’єднання для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів:

Міські секційні методичні об’єднання для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів:

Школа стажера-вихователя "Дебют":
 
Школа молодого вихователя-методиста "Сузір'я":
 
Школа молодого вихователя "Творення" (1-й рік навчання):
 
Школа молодого музичного керівника "Камертон":
 
   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK