Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   

Освітні ресурси  

  prometheus

edera

  disted

interakt navch ranok

trudove

  komp modeli

internet pologlot

test

dorobok

olymp

jaklass

10mitutes

 

 

   
Четвер, 23 березня 2017

Про засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Організація роботи вперше призначеного класного керівника»

20.12 .2016  року  о 15.00. на базіКУ «Міський методичний кабінет» в рамках Інституту класного керівника відбулось чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Організація роботи вперше призначеного класного керівника».

Координувала роботу засідання методист з виховної роботи  КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Організація роботи з учнями  на засадах  гуманності і любові».

Методист КУ «Міський методичний кабінет», керівник Центру практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Жанна Олексіївна висвітлила тему «Психологічні особливості формування команди в класному колективі».

Своїм  досвідом  роботи з молодими педагогами поділилася Петрина Світлана Володимирівна класний керівник 11-В класу КЗ “Гуманітарна гімназія № 1 імені М. І. Пирогова ВМР», переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник 2015 року». Світлана Володимирівна провела майстер клас з актуальної теми: “Батьківські збори, як форма позитивної, емоційної адаптації батьків у шкільному колектив”.

Дякуємо за участь  у роботі всім присутнім та організаторам  засідання!

Фотозвіт про захід

   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK