Пошук на сайті  

   

Корисні посилання  

Мапа

   

Освітні ресурси  

  prometheus

edera

  disted

interakt navch ranok

trudove

  komp modeli

internet pologlot

test

dorobok

olymp

jaklass

10mitutes

 

 

   
Четвер, 23 березня 2017

Про семінар практичних психологів ЗНЗ на тему «Формування практичних навичок та компетентності у роботі практичного психолога по супроводу дітей з особливими освітніми потребами»

13 грудня 2016 року в закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради» відбувся семінар практичних психологів ЗНЗ на тему «Формування практичних навичок та компетентності у роботі практичного психолога по супроводу дітей з особливими освітніми потребами».

Семінар складався з двох частин. В теоретичній частині з вступним словом виступили: Резнік С.Д., головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти ВМР, Сидоренко Н.А., директор закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР». Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи комунальної установи «Міський методичний кабінет» висвітлила питання «Партнерська співпраця шкільного практичного психолога й вчителя інклюзивного класу». Практичний психолог закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» Поліщук О.В., розповіла про свій алгоритм роботи по супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

У другій частині Поліщук О.В., практичний психолог закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» з учасниками семінару провела заняття з елементами тренінгу «Вправи на розвиток психічних процесів дітей з особливими освітніми потребами». Іващенко С.А., вчитель трудового навчання закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» продемонструвала виготовлення виробів, як елемент розвитку моторики руки.

Фотозвіт про захід

   

Фахові конкурси  

Баннер Конкурс

Баннер Конкурс

   
© 2016 || Design by MMK